Fenomén Sté opice

Asi 30 let výzkumníci pozorují opice druhu Macaca fuscata v jejím přirozeném prostředí. V 1952 se jedna 18 měsíční samička naučila umýt zablácenou bramboru ve vodě. Tyhle opice milují brambory, ale nesnáší, když jsou špinavé od hlíny. Naučila tohle jiné mládě a jejich matky se to naučily taky. Tahle skupinka postupně rostla. Jen členové téhle skupiny myly brambory, ostatní opice se trápily se zablácenýma. Až počet členů téhle skupiny v roce 1958 dosáhl čísla 100. Druhý den, jako zázrakem všechny opice myly brambory ve vodě. Dosažení počtu opic, které uměly umývat brambory čísla 100, bylo zlomovým bodem, dosažení kritického množství, které uvedlo do pohybu spoustu energie a pomocí sítě vědomí 2 úrovně se to přeneslo na ostatní opice ve stádě, na opice na dalších ostrovech a na pevnině.

Všechny organismy jednoho druhu jsou napojeny na svou síť 2 úrovně vědomí. Na Zemi je nyní asi 15 miliónu takových sítí.

Zdroj: Prastaré tajemství květu života od Drunvalo Melchizedek

Jedna odpověď

  1. Vašek napsal:

    Myslím, že každá činnost určité bytosti je řízena morfogenetickým polem mysli toho kterého druhu. Každý druh je na určitém stupni duchovního vývoje v rámci našeho 3D vesmíru a od toho je odvozena i energetická síla tohoto morfologického pole. Člověk je multidimenzionální bytost s „božskou jiskrou“ ve svém srdci a podle necenzurovaného vyjádření evangelia sv.Tomáše je po realizaci usmíření lásky v sobě neohroženou bytostí „dle obrazu Božího“. Hodně o tom, kromě jiných (Kryon.cz), pojednává i ragauian.cz v pasáži o psychologii člověka. Tím má člověk natolik silné morfogenetické pole, že je doslova tvůrcem reality a geny člověk jsou svými vlastnostmi a svojí kvalitou jedinečným „artiklem“ ve výbavě člověka. Zmíněné opice jsou na tom vzhledem i ke svému akčnímu rádiusu asi tak, že jich muselo být min.těch 100, aby jejich společné morfogenetické pole dokázalo ovlivnit celou jejich populaci. Názorným příkladem jsou i mravenci, kdy po umrtí královny se celá populace tohoto společenství zastaví a neví co má dělat. Pokud je tedy člověk na potřebné duchovní výši, „nepustí do sebe nic, co by ohrozilo jeho velkolepost a bylo proti záměru Stvořitele http://www.novoucestou.cz/2021/05/11/ockovani-otazky-a-odpovedi-s-kryonem/ A podobné je to s léčením sebe sama bez chemie s vedlejšími účinky https://www.duchovnipoznatky.cz/zpusoby-celostniho-leceni/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Newsletter

Přihlašte se do newsletteru a budete mít přehled o aktuálních informacích.