Mer-ka-ba

Mer-ka-ba

zdroj: Drunvalo Melchizedek: Prastará historie květu života, sv 1, sv.2

Je energetické světelné tělo, které má každý člověk. Nedá se vytvořit, s ním se už narodíte a strávíte v něm celý život. Vypadá jak na náhledovém obrázku. Zmínky o něm můžete najít v historických knihách všech kultur na celém světě. A tam se nazývá Merkabah, Merkaba, či Merkavah. Problém je v tom, že musí být roztočené, aby se tak mohlo nazývat a plnit svou pravou funkci. To je: poskytování svému nositeli rozšířené vědomí o tom, kdo jsme, spojuje nás s vyššími rovinami vědomí a dokážeme si vzpomenout na nekonečné schopnosti naší bytosti.

Tato pole, když je plně funkční, tak rotuje rychlostí blízkou rychlosti světla. Po pádu vědomí před 13 000 lety,  se rychlost otáčení zpomalovala a jejích pohyb se nakonec zcela zastavil. Teď ho stále máme, stále ho používáme, ale neuvědomujeme si ho a ani ho nedokážeme využívat. Pád vědomí znamenal, že jsme zapomněli používat bezpodmínečnou lásku a bez ní to prostě nejde.


Zdravý vír Mer-ka-by má v průměru  cca 15-20m.
Slovo Mer-ka-ba se skládá ze tří slov: Mer – druh energetického světla
Ka – inviduální duch
Ba – interpretace ducha v jeho konkretní podobě
Je to vozítko, které může používat duch i tělo pro přesun z jednoho světa či dimenze do druhé.

 

 

9 Odpovědi

  1. I would like to thank you for the efforts youve put in penning this website. I really hope to check out the same high-grade content by you later on as well. In truth, your creative writing abilities has encouraged me to get my own website now 😉

  2. I was excited to find this website. I want to to thank you for your time just for this wonderful read!! I definitely really liked every part of it and I have you saved to fav to look at new things in your blog.

  3. I was excited to uncover this great site. I need to to thank you for your time for this particularly wonderful read!! I definitely enjoyed every part of it and I have you book marked to check out new stuff in your web site.

  4. I have to thank you for the efforts youve put in writing this blog. Im hoping to check out the same high-grade blog posts by you later on as well. In fact, your creative writing abilities has encouraged me to get my own website now 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Newsletter

Přihlašte se do newsletteru a budete mít přehled o aktuálních informacích.