Podpis před očkováním Covid 19

Proč je nutný podpis před tím, než se můžete naočkovat proti Covidu? Pokud vím, tak je to jediné očkování, kde je tenhle podpis vyžadován. U všech ostatních stačil zápis do evidence a do vaší zdravotní karty.

PROČ JE NUTNÝ TEĎ?

Z jakého důvodu?

Podle mého názoru je ty důvody dva.

  1. Z fyzického hlediska tím přijímáte zodpovědnost za to, co se vám stane v budoucnu v souvislosti s očkováním. Když budete mít následky, které se mohou objevit třeba i za pár let, tak zastání nikde nenajdete. Podepsali jste. Nikdo vám v současné době (11.2021) nedokáže říct, jaké změny tahle vakcína způsobí za pár let. 

2)  Druhý důvod je ztráta podpory.. Mám na mysli podporu Vesmíru. Ztrátu těch jemnohmotných energií, které jsou přijímány od 4 čakry nahoru. Mám na mysli ztrátu napojení na síť vědomí.  Dá se říct, že tímto podpisem se vzdáváte Boha, jeho ochrany a podpory. Já ovšem neberu představu Boha, jak nám ho ukazuje církev. Ta moje je od církevní hodně vzdálená.

Ve výsledku píchnutí vakcíny znamená začátek změn ve vašem těle. Začne to odříznutím vašich čaker od 3 čakry nahoru a jste jejich. Tímhle odříznutím duchovních čaker přicházíte také o pránickou energii. 

Už touhle ztrátou máte zajištěno, že k těm změnám v fungování vašeho těla dojde.

Celé očkování začalo zhruba v období, kdy na Zemi začala proudit energie,  která začala zvedat duchovně Zemi a lidi. Kdo se nechal očkovat, tak se této možnosti vzdal.

Tato vyšší duchovní energie začala u lidí bez očkování měnit jejich energetický systém na jiný, odolnější proti narušení. Kdo tento systém má už změněný, pak energetické spojení s fyzickým i duchovním světem probíhá výhradně přes srdeční čakru. 

Jirka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Newsletter

Přihlašte se do newsletteru a budete mít přehled o aktuálních informacích.