Potravinová intolerance

Zkusili jste si zjistit svou potravinovou intoleranci?

Jsme každý jiný, originál se vším všudy. Každému prospívá a škodí něco jiného. Organismus každého člověka má obrovské rezervy a vydrží hodně dlouho konzumaci špatných potravin. Ale každé rezervy jednou dojdou a když se organismus jednou dostane z rovnováhy, je dost často problém se vrátit zpět.

Jistě už slyším otázku.  Které potraviny jsou v dnešní době zdravé? V době kdy je kolikrát hlavním měřítkem cena. Zkuste to. Dají se najít a hlavně hledat podle toho, jak jsou prospěšné pro vás.

Doporučuji si to vyzkoušet. Možná se stane, že se budete divit, které potraviny jsou pro vás prospěšné, nebo škodlivé. Nejjednodušší je to pomocí kyvadla. Ale pozor, u kyvadla je nejdůležitější neutralita. Prostě vám musí být jedno, co vám vyjde. Jinak si vytestujete, to co chcete, aby vám vyšlo. Testovací tabulku si vyrobíte lehce. Na A4 si nakreslete kruh, ten rozdělte na 4 čtvrtiny a do každé jednotlivé čtvrtky si napište popis této části.

LÉK, POTRAVINA, ŠKODLIVINA, JED

Další důležitá věc. Může se vám stát, že vám vyjde nějaká skupina potravin pro vás  JED. Např. ovoce. Nezoufejte. Důkladně tuto skupinu prozkoumejte. Když to uděláte, můžete zjistit, že vysoce škodlivý je pro jen třeba jen jeden druh ovoce. A to tak, že přebije všechny ostatní.

Další možností jsou: zjistit si svou krevní skupinu, genotyp. Je to ale hrubé zjištění. I když budete vědět svoji skupinu a najdete si potraviny pro vás vhodné podle této skupiny, tak i v rámci těchto potravin, se může najít potravina, která pro vás vhodná nebude. Právě proto, že jsme každý originál. A originál je těžko schovat přesně do konkrétní škatulky.  Vždy jsou nějaké přesahy.

Pokud s kyvadlem nemáte zkušenosti, tak se ozvěte. Rád tenhle test pro vás udělám. Cena 250,-.

Jirka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Newsletter

Přihlašte se do newsletteru a budete mít přehled o aktuálních informacích.