Práce s kyvadlem

Práce s kyvadlem

Pracovat s kyvadlem může kdokoli, není nutné žádné vzdělání. Potřebujete hlavně hodně praxe a nabrat zkušenosti, které získáte pravidelným používáním.

Dřív ale byla práce s kyvadlem zahalena jakýmsi tajemstvím, ve středověku se totiž dávalo do souvislosti s čarodějnictvím a kdo ho používal, vystavoval se nebezpečí, že přijde o život – práce s kyvadlem se totiž trestala smrtí.

Podle skalních kreseb v Africe, kde je namalovaný proutkař, to vypadá, že se takzvanou radiestézií zabývali lidé už kolem roku 6000 před naším letopočtem. První nález kyvadla je z 1. století našeho letopočtu z Říma.

To nejdůležitější je ale neutralita

Neutralita je to, kolem čeho se celá práce s kyvadlem točí. Někdo tvrdí, že pomocí kyvadla se dá zjistit hodně věcí a druhý tvrdí, že kyvadlo vám lže. Oba mají pravdu. Pokud si dokážete udržet neutralitu, dozvíte se hodně. Pokud neutralitu ztratíte, budete zjišťovat jen to co chcete abyste zjistili. A to může být daleko od pravdy.

Prostě vám musí být jedno co zjistíte, i když se vám ten výsledek nebude líbit 

Nejtěžší je to u rodinných příslušníků.

Skvělá pomoc je když se naučíte vstupovat do hladiny Alfa. Hladina Alfy

Alfa hladina nastupuje v oblasti vědomí, ale odpovídá snovému stavu, blíží se tak k oblasti podvědomí. Je to stav, ve kterém se cítíme uvolněně, naše představy a sny dostávají konkrétní podobu. Naše tělo i mysl necítí žádné napětí, jen pohodu a klid.

A to hladina, do které se potřebujete dostat, při práci s kyvadlem

Použítí kyvadla je hodně široké. 

  •  Zjišťování škodlivých potravin pro svoje tělo. Potravinová intolerance
  • Zjišťování škodlivých energetických zón
  • Zjišťování zdravotních problémů u sebe, nebo druhých osob.

K tomu si potřebujete vyrobit tabulky a naučit se je používat.

Jirka

 

Jedna odpověď

  1. I was excited to find this website. I want to to thank you for your time just for this wonderful read!! I definitely really liked every part of it and I have you saved to fav to look at new things in your blog.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Newsletter

Přihlašte se do newsletteru a budete mít přehled o aktuálních informacích.