Regrese: tvrdá nebo jemná?

Regrese

Jakou znáte regresi? Takovou, kdy skoro celou dobu vás terapeut nutí prožít bolest, ať už fyzickou nebo psychickou? Bolest, kterou jste zažili kdysi v minulých životech? Bolest, která vás může znovu rozhodit na několik dnů? Je to nutné?

Moje zkušenost s klienty říká, že ne. Že regresi lze udělat naprosto klidně a ohleduplně pro klienta. Ano, klient bude vědět, co kdysi udělal, ale nerozhodí ho to. Zůstane v klidu. Není tak důležité, naprosto přesně vědět, co jsem kdysi provedl, mnohem důležitější je přijmout za svoje jednání zodpovědnost a s lidmi, kterých se to kdysi týkalo si odpustit vzájemně.

Jemná regrese se musí provádět v úzké spolupráci s vnitřním dítětem, které vás nepustí do situací, které by jste nezvládli. Pokud je nutné projít vice životů, tak vaše vnitřní dítě vám, řekne jestli potřebujete odpočinek, nebo můžeme jít dál.

Jemné regrese se dá provést osobně, nebo on-line. Trvá obvykle do 30 minut u jednoho života. Je to silně individuální. Pokud vás jemná regrese oslovila, ozvěte se. Jirka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Newsletter

Přihlašte se do newsletteru a budete mít přehled o aktuálních informacích.