Smlouva a Dohoda

 

Je to smlouva a dohoda mezi Stvořitelem a duší o zapůjčení těla aby, duše mohla získávat další zkušenosti na Zemi. A dohoda je součástí této smlouvy. Je o tom, že duše se zavazuje, že se o tělo bude dobře starat v rámci svého životního plánu. A tady pozor: Znamená to, že pokud má v plánu se stát sériovým vrahem, tak to tělo může k tomu použít. Stejně ho může použít, pokud chce drogovat, stát se alkoholikem. ALE NEMÁ PRÁVO HO ZNIČIT. To už je nedodržení Smlouvy a dohody. Pokud to udělá, tak v dalším životě dostane poškozené tělo a musí v něm žit. A pokud ho znovu zničí, třeba sebevraždou, tak dostane ještě horší tělo. To se opakuje tak dlouho, až to pochopí.

Součástí každé smlouvy je odstavec, kdy se duše zavazuje, že se z té negativní role pokusí vymanit a napravit se. Negativní role nemá být na celý život. Pokud to duše nezvládne, tak v dalším životě dostane horší podmínky k životu. Opět tak dlouho, dokud to nezvládne.

Plastické operace. Pokud vědomí těla není spokojeno s tím jak tělo vypadá a nechá si ho opravit vylepšit, tak opět stejný scénář. Opět tak dlouho, až to pochopí. To jak vypadáme a jaké máme podmínky na začátku našeho života, je důsledek toho jak jsme se chovali v minulých životech. To jak naše tělo, naše podmínky k životu vylepšíme nebo zhoršíme v průběhu života, už záleží na našem jednání a chování.

Vycházet, ale musíme ze základů, které jsme stvořili v našich minulých životech.

Teď v současnosti, si naším chováním vytváříme podmínky pro, jak budeme žit v příští současnosti.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Newsletter

Přihlašte se do newsletteru a budete mít přehled o aktuálních informacích.