Nová Reiki

Nová Reiki

V téhle oblasti dochází k obrovským změnám. Vše začalo od začátku dubna 2021, kdy nová energie začala přicházet na Zemi . Tohle už je energie z Nové Země, což je 4 dimenze. Tato energie má za úkol pomoci lidem překonat tohle těžké období a dát jím sílu odolat tlakům na očkování. S tím přicházejí i vyšší bytosti se stejným úkolem. Jejich úkol není nás přesvědčovat, že se nemáme nechat očkovat. Takové rozhodnutí je naše svobodná vůle. Snaží se podpořit ty, kteří jsou rozhodnutí se nenechat očkovat. Tlaky na očkování se budou stupňovat.

             Vydržte

S tím souvisí i změna v Reiki. Nyní se jakoby rozdělila. Stále funguje pro ty, kteří ještě neprošli energetickou změnou.

Energetická změna

S vesmírem jsme spojeni s naším energetickým systémem, který se v od konce roku 2021 začal výrazně měnit. A to díky energii, která na Zemi začala proudit od dubna 2021. Tato energie zvedá nahoru Zemi i lidi. U lidí se energetický systém změní natolik, že náš energetický kontakt s fyzickým i energetickým okolním světem bude výhradně přes srdeční čakru. Tím se náš energetický systém stane mnohem odolnější. 

Pro ty, kteří tou změnou už prošli, je tady nová Reiki. (pozn. Ti kteří tou energ. změnou prošli, mohou stále starou Reiki používat. Jen je pro ně už přiliš slabá. Tím, že prodělali energ. změnu se posunuli nahoru duchovně.)

Ano je pro ně už slabá, ale jen pro ty, kteří tu změnu už mají delší dobu za sebou a aktivně s energií pracují. Ti kteří mají těsně po změně, nebo aktivně s energií nepracují je ta stará Reiki stále skvělá. Pokud požádáte o Reiki a všechno necháte na vnitřním dítěti, tak ono už samo bude vědět, co je pro vás to nejlepší.

Ke svému úžasu jsem zjistil, že teď už je nepodstatné rozdělení nové Reiki na stupně, jak to bylo zvykem. Teď je dostačující jedno zasvěcení a máte veškerou energii nové Reiki k dispozici. Já používám mentální zasvěcování a když je někdo připraven na mistra, stačí mu jen vysvětlit způsob mentálního zasvěcování.

2 Odpovědi

  1. I was excited to find this website. I want to to thank you for your time just for this wonderful read!! I definitely really liked every part of it and I have you saved to fav to look at new things in your blog.

  2. Jiří Žilka napsal:

    Thanks

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Newsletter

Přihlašte se do newsletteru a budete mít přehled o aktuálních informacích.