Pránická energie

Pránická energie je energie vesmíru.

S vesmírem jsme spojeni s naším energetickým systémem, který se v tomto roce začal výrazně měnit. A to díky energii, která na Zemi začala proudit od dubna 2021. Tato energie zvedá nahoru Zemi i lidi. U lidí se energetický systém změní natolik, že náš energetický kontakt s fyzickým i energetickým okolním světem bude výhradně přes srdeční čakru. Tím se náš energetický systém stane mnohem odolnější. 

Naprostá většina lidí má pránickou energii spojenou a lidmi, kteří se pránou živí. Jenže pránickou energii potřebují všichni a taky ji všichni používají, aniž by si to uvědomovali.

Pránická energie je potrava pro naše duši a když je prány málo, duše začne strádat a pak začne strádat i naše fyzické tělo.

K tomu, abychom byli zdraví, jak na těle, tak i na duši potřebujeme, aby náš energetický systém byl plně funkční a dokázal pránu z vesmíru přijímat. A aby obsahoval více než 15% pránické energie. Když hladina klesne pod 15%, projeví se to nejdříve na našem psychickém zdraví a když klesne pod 10% začne strádat fyzické tělo.

Způsobů jak můžeme pránu přijímat je více.

  • Dechem: buď nevědomky, jen tak jak prostě dýcháme (slabá účinnost), vědomě (vysoká účinnost)
  • Pobytem v přírodě, slunce, les
  • Potraviny

Dech

Pokud dýcháme vědomě s cílem čerpat pránu, tak je to nejúčinnější způsob, jak ve svém energetickém systému zvýšit množství prány. Zvlášť, když pránu čerpáte v přírodě, v klidu a necháte na sebe svítit slunce. Tímhle způsobem dokážete pránu v sobě zvýšit až ke 100%. Pokud dýcháte vědomě v prostředí, které není ideální (v noci, někde zavřeni v pokoji, zataženo, prší atd) použijte vaši fantazii a sedněte si někde na pláž, na sluníčko, na místo, kde se cítíte skvěle a v bezpečí.

Pobytem v přírodě, slunce, les

Pokud v takovém prostředí dýcháte vědomě s jasným cílem: velmi účinný způsob. Pokud  prostě jen dýcháte: účinnost je mnohem slabší ale něco tím načerpáte.

Potraviny – nejméně účinný způsob

V zemědělských produktů je prána díky slunci přímo. Pak je jen podmínka tyhle potraviny co nejméně průmyslově upravovat. U živočišných produktů se prána v mase ukládá díky tomu co zvířata sežerou během svého života (kolik prány bylo uloženo v jejich potravě), jak často jsou ve volném výběhu, na slunci, jak hodně jsou stresována. Potravinami získáme  sotva 5%. 

K tomu, abychom dokázali žít ve zdraví, pránickou energii nutně potřebujeme.

 

Tohle všechno výše napsané platí pouze pro ty lidi, kteří se vyhnou očkování.

 

Očkování lidem odřízne čakry od 3 nahoru. Zůstanou jim pouze čakry 1-3.  A následně dokáží získat pouze energii ze Země.

A tím začne jejich postupná degradace. Covid 19 je tady jen proto, abychom byli přinuceni se očkovat. Další důsledky a závěry si určitě dokážete doplnit sami. Tohle zní dost pesimisticky, uznávám.

Já jsem věřící člověk. jen k tomu nepotřebuji chodit do kostela a současným církvím nevěřím ani ahoj. Vím, že existují Vesmírné zákony, které jsou nadřazené světským. Věřím, že tyto Vesmírné zákony platí, že vše, čím v současné době procházíme, má svůj účel a důvod. Podle mne v současné době dochází k rozdělení lidstva. Velká část si vybrala zůstat dál v otroctví a ta malá část se snaží zůstat svobodná. Nevím přesně jak to dopadne s tou malou částí, jen vím naprosto jistě, že je zbytečné mít strach.

Držte se a vydržte. Jirka

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Newsletter

Přihlašte se do newsletteru a budete mít přehled o aktuálních informacích.