Energetická těla

Energetická těla

Jsou to jemná těla energetické povahy, která spojují naše fyzické tělo s duší, s vesmírem a dalšími silami, která jsou ve vesmíru.

Před pádem vědomí lidé své energetická těla využívali mnohem více než v současnosti. Nyní spíše zakrňují. Je to v důsledku preferovaní levé mozkové hemisféry a tím oslabování pravé hemisféry. To má za následek poškození napojení pravé hemisféry na síť vědomí. Ve výsledku mají v lidstvu převahu lidé, kteří uvažují jen materialisticky. Toto poškození začíná už kolem 8 let věku. A v dospělosti tohle napojení oslabeno hodně lidí.  Lidé se silným poškozením jsou sociálně plošší, s minimální sociální empatií. Převažují muži.

Dá se říct, že takoví lidé se propadají hmotou níž a níž do hustších struktur energie. Velice často zpět už cestu nenajdou.

Jak je vrátit zpět? Dost často to ani nechtějí a nutit někoho v energetické sféře do čeho se mu nechce, nejde dělat beztrestně.

Běžně se takový nátlak dělá ve fyzické sféře, ale ve vyšších energetických sférách na to  doplatíte. Doplatíte na to i v fyzické sféře, jen tam to jde pomaleji. Pokud chcete někomu skutečně pomoci, tak mu můžete ukazovat cestu, jít po ní už musí sám.

Pokud se někdo rozhodne v tomhle směru zlepšit, tak možností je více. Poslech klasické vážné hudby (Mozart, Bach atd.). potom meditace, celkové zklidnění, práce v přírodě, celková změna myšlení, 

Velice často bývá touhle výhybkou vážný úraz, nemoc. Někdy to bývá hodně tvrdé zastavení, kdy se už duše nemůže dívat na to, kde a jak tělo kráčí a zasáhne. Je k dispozici hodně duchovní literatury, kde je hodně námětů k přemýšlení.

Pokud je situace s napojením lidí na síť vědomí, taková, jaká je v současnosti, tak výsledky vidíme na každém kroku. Lidé nevidí, jak ničíme planetu, životní prostředí. Jak budou žít naše děti a další pokolení? Čím víc tohle ničení bude postupovat, tím horší vyhlídky pro záchranu a obnovu životního prostředí naší planety.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Newsletter

Přihlašte se do newsletteru a budete mít přehled o aktuálních informacích.