Změny v energií

Změny v energiích, které přicházejí na Zem a co to dělá se Zemí a lidmi.

Převzatý článek, bohužel jsem si nezapsal autora. Se zněním plně souhlasím.

Energie přichází na Zemi od začátku dubna 2021. Tohle už je energie z Nové Země, což je 4 dimenze. Tato energie má za úkol pomoci lidem překonat tohle těžké období a dát jím sílu odolat tlakům na očkování. S tím přicházejí i vyšší bytosti se stejným úkolem. Jejich úkol není nás přesvědčovat, že se nemáme nechat očkovat. Takové rozhodnutí je naše svobodná vůle. Snaží se podpořit ty, kteří jsou rozhodnutí se nenechat očkovat. Tlaky na očkování se budou stupňovat.              Vydržte

Energie má za úkol v závěrečné fázi pomoci i Zemi. Ta má už vše zvládnuté a chce jít nahoru.

1 Dimenze je čas, kdy vzniká nový Vesmír. A ty vznikají, kdy energie z umírajícího vesmíru prochází transformací průchodem přes Černou díru a přes Bílou díru vchází do nového Vesmíru. Tento proces trvá asi 300 let. Z pohledu Vesmíru setina vteřiny.

2 Dimenze je taky krátká asi 500 let. Vznikají galaxie, tvoří se hvězdy, planety, vzniká Vesmír, tak jak ho známe my.

3 Dimenze je ta naše současná. Čas chaosu, neustálých změn, válek. Také období, kdy si lidstvo má vyzkoušet jestli takovou cestou chce jít. Na konci času, který je pro každou dimenzi vymezen (doba oběhu sluneční kolem středu naší galaxie tj cca 26 000 let.) Pokud si lidstvo vybralo technologickou cestu, tak je Země na konci tohoto období ve velkých problémech a lidstvo taky.

V současné době je Země připravena jít dál. S lidmi je to horší. Někdo dokáže tou pomyslnou bránou projít a tím složit vstupní zkoušku pro vstup do 4 Dimenze.

4 Dimenze trvá taky krátce. Asi 1000 let. Období, kdy se malá část lidstva, která dokázala projít učí zacházet se svými novými schopnostmi a učí se žít v harmonii s přírodou i mezi sebou. Pokud to zvládnou, tak je to velice šťastné období. Na konci je opět další zkouška. Kdo ji složí přechází do 5 Dimenze. Kdo ne, vrací se na konec 3 Dimenze, aby svými znalostmi pomohl úspěšnému přechodu do 4 Dimenze.

5 Dimenze je období, které je opět chaotické. Opět náročné období, jen už bez válek. Čas plný zkoušek, plný náročných zkoušek.

Jedna odpověď

  1. I was excited to find this website. I want to to thank you for your time just for this wonderful read!! I definitely really liked every part of it and I have you saved to fav to look at new things in your blog.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Newsletter

Přihlašte se do newsletteru a budete mít přehled o aktuálních informacích.